W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Szukamy partnerów do akcji Zima w Mieście 2020!

Szukamy partnerów do akcji Zima w Mieście 2020!
05.11.2019

Zapraszamy fundacje, stowarzyszenia, organizacje, firmy i wszelkie instytucje do składania propozycji ciekawych ofert na ferie zimowe dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Czekamy na propozycje, dzięki którym ferie w mieście będą dla nich niezapomnianą przygodą.

Miasto Lublin, jak co roku, organizuje akcję „Zima w Mieście”. Jest to przedsięwzięcie skierowane do uczniów lubelskich szkół pozostających w czasie ferii zimowych w Lublinie. W ramach najbliższej akcji w dniach od 13 do 26 stycznia 2020 roku chcielibyśmy zaproponować różnego rodzaju zajęcia sportowe, warsztaty lub spacery po mieście połączone z poznawaniem historii Lublina.

Akcja Zima w Mieście tworzona jest z myślą o tym, by umożliwić dzieciom i młodzieży z Lublina aktywne spędzenie wolnego czasu. Jest to doskonała okazja do zorganizowania ciekawych działań dla najmłodszych oraz przybliżenia podczas zajęć zakresu Państwa całorocznej oferty. Dodatkowo zachęcamy do przekazywania informacji o organizowanych w okresie ferii zimowych różnego rodzaju własnych przedsięwzięciach. Informacje te zostaną zamieszczone na dedykowanej stronie internetowej www.zima.lublin.eu oraz będą rozpowszechniane w ramach szeroko prowadzonej kampanii promocyjnej tego wydarzenia.

Na propozycje zajęć czekamy do 15 listopada 2019 roku. Oferty należy składać osobiście w sekretariacie Wydziału Sportu Urzędu Miasta Lublin przy ul. Filaretów 44 (pok. 207) lub drogą elektroniczną na adres .