W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wkrótce zakończenie zapisów do Amatorskiej Ligi Orlikowej 2020

29.07.2020

Będzie to już druga edycja projektu realizowanego ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin. Uczestnicy mogą liczyć na w pełni profesjonalnie przygotowane zmagania ligowe. Ich mecze sędziować będą zawodowi arbitrzy, nad ich zdrowiem czuwać będzie przygotowany do tego personel medyczny, a o niezawodną obsługę techniczną zadbają organizatorzy. Zainteresowane zespoły mogą się zgłaszać do 1 sierpnia br.

Do walki o tytuł stanie maksymalnie 12 zespołów, które zagrają systemem “każdy z każdym”. Mecze potrwają 40 minut (2×20), a odbywać się będą na obiektach sportowych znajdujących się w Lublinie. Koszt udziału wynosi 300 zł. Dla najlepszych przewidziano atrakcyjne nagrody.

Zapisać można się wypełniając formularz zgłoszeniowy. Liczba drużyn, która weźmie udział w rozgrywkach jest ograniczona. Zatem kto pierwszy, ten lepszy! Zapraszamy również do zapoznania się z załączonym regulaminem ligi.

Pliki do pobrania