W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Wyjątkowa Chęć na Pięć!
25.05.2022

Kolejna edycja kultowego biegu na pięć kilometrów wystartuje 29 maja w Parku Ludowym w Lublinie! Bieg odbędzie się w dwóch turach, które wystartują odpowiednio o godzinach: 9:00 i 10:00. Z inicjatywy i dzięki wsparciu Fundacji Grupy Aliplast bieg będzie wydarzeniem charytatywnym, a cały dochód z opłaty startowej zostanie przekazany na rzecz realizacji programu wspierania kobiet-uchodźczyń z Ukrainy. Cel charytatywny jest realizowany w porozumieniu i we współpracy z lubelskim Stowarzyszaniem Homo Faber oraz Lubelskim Społecznym Komitetem Pomocy Ukrainie. Można już zapisywać się na bieg główny oraz  wydarzenia towarzyszące za pośrednictwem platformy Pokochaj Bieganie w Lublinie.

Opłata startowa za udział w biegu Aliplast Chęć na Pięć wynosi:

  • III termin: 27 i 28 maja (piątek, sobota) - minimalna opłata startowa wynosi 50 zł. Wysokość opłaty startowej może być dowolnie zwiększona przez uczestnika biegu, w momencie opłacania pakietu startowego. W tym terminie opłaty będą przyjmowane jedynie gotówką w Biurze Zawodów pod warunkiem, że limit zgłoszeń nie zostanie wyczerpany w okresie zapisów internetowych).

Trasa biegu będzie prowadziła ścieżkami asfaltowymi znajdującymi się w Parku Ludowym. Trasa posiada atest PZLA. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie biegu.

Oprócz biegu głównego w ramach wydarzenia odbędą się:

Zapraszamy!