W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wyzwanie dla Nieustraszonych!

Wyzwanie dla Nieustraszonych!
27.08.2019

Rozpoczęły się zapisy na kolejną edycję Lubelskiego Biegu Nieustraszonych - Nowe Rozdanie. Ekstremalny bieg rozpocznie się 29 września 2019 r. o godz.10.00 na terenie poligonu przy ul. Droga Męczenników Majdanka. To niekonwencjonalna impreza biegowa, dzięki której swoich sił spróbować mogą zarówno miłośnicy biegania, jak i sportów ekstremalnych. Uczestnik decydujący się na udział w biegu ma gwarancję przeżycia niezapomnianej przygody. Wydarzenie skierowane jest zarówno do profesjonalistów z branży sportowej, amatorów jak i dla każdego, komu bliskie jest propagowanie zdrowego trybu życia, interesuje się sportami ekstremalnymi oraz lubi wyzwania. Minimalny wiek uczestnika to 18 lat, górna granica nie jest określona.

Tym razem do pokonania będzie 6 km trasy z ekstremalnymi przeszkodami, ale... nie całość na raz. Wyścig podzielony jest na 2 etapy: seria eliminacyjna i seria finałowa. Podczas serii eliminacyjnej do pokonania będą ok. 4 km trasy z przeszkodami. Na podstawie uzyskanego czasu uczestnicy zostaną sklasyfikowani do odpowiednich fal w serii finałowej, dzięki czemu w finale o miejsca będą walczyć jak równy z równym. Zapisy prowadzone są na stronie: Lubelski Bieg Nieustraszonych.

limit nieustraszonych: 150 osób
cena: 89 zł/ w dniu biegu 100 zł