W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zapraszamy na bezpłatne treningi kickboxingu

Zapraszamy na bezpłatne treningi kickboxingu
14.11.2022

W niedzielę 13 listopada w Świdniku odbył się Otwarty Puchar Polski w kickboxingu dzieci, kadetów młodszych i starszych oraz juniorów w formule Pointfighting z udziałem 286 zawodników i zawodniczek z 21 klubów. Podczas zawodów sukces odniósł Bartłomiej Tys - zawodnik Sportowego Klubu Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej. Bartłomiej udanie zadebiutował zdobywając brązowy medal w formule Pointfighting w kategorii wagowej  -42 kg wśród Kadetów Starszych. Pomimo, że Bartek ćwiczy kickboxing zaledwie dwa miesiące świetnie poradził sobie z bardzo doświadczonym i utytułowanym zawodnikiem gospodarzy Kacprem Kurasiem (DAN Świdnik). Kacper przed zawodami został wyróżniony za udział w Mistrzostwach Europy i swoje umiejętności wykorzystał wygrywając później tę kategorię. Zawodnika SKKB PL przygotowywał trener Tadeusz Poljański.

Jeśli chcesz rozpocząć przygodę z tym sportem Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej, jako jedyny w Lublinie, zaprasza osoby w wieku 12-18 lat na bezpłatne treningi kickboxingu jeszcze do końca listopada. Zajęcia  prowadzi najbardziej doświadczony trener I klasy kickboxing - Tadeusz Poljański.

miejsce: sala gimnastyczna II  LO im.  Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie przy ul. Ogrodowej 16
termin: wtorki i czwartki w godz. 18.00-19.30 w II LO
zgłoszenia: bezpośrednio na trening, telefonicznie 603 685 010 lub przez e-mail:
Zapraszamy!