W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zapraszamy na prezentację drużyny LUK Politechnika Lublin!

09.09.2019

W miniony weekend nasza drużyna wygrała Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Lublin! W rywalizacji udział wzięły cztery zespoły: MKS Avia Świdnik, KPS Siedlce, SMS PZPS Spała i LUK Politechnika Lublin. Była to ostatnia próba przed startem nowego sezonu w KRISPOL 1. Lidze Mężczyzn. Już 14 września czekają nas wielkie sportowe emocje podczas spotkania LUK Politechnika Lublin - APP KRISPOL Września.

Zanim to nastąpi, we wtorek 10 września o godzinie 19:00 w Sali Widowiskowej Centrum Kultury przy ulicy Peowiaków 12, rozpocznie się prezentacja drużyny LUK Politechnika Lublin! W czasie całej imprezy będzie możliwość zobaczenia i poznania kadry zespołu wraz ze sztabem szkoleniowym, która już w najbliższy weekend zainauguruje zmagania ligowe.
W prezentacji udział wezmą:

  • Legenda polskiej siatkówki - Tomasz Wójtowicz
  • Prezydent Miasta Lublin - dr Krzysztof Żuk
  • Marszałek Województwa Lubelskiego - Jarosław Stawiarski
  • Prezes LUK - Jacek Wysokiński
  • JM Rektor Politechniki Lubelskiej - prof. dr hab. inż. Piotr Kacejko

Dla fanów Klub przygotował upominki, które zostaną rozdane w trakcie prezentacji drużyny. Prezentacja ma charakter otwarty i jest darmowa. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do wzięcia udziału w wydarzeniu. Zaproszenia można odbierać od poniedziałku w kasie Centrum Kultury (ilość ograniczona). Do zobaczenia!