W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zima w mieście 2023 - zapraszamy do składania ofert

Zima w mieście 2023 - zapraszamy do składania ofert
28.10.2022

Wydział Sportu Urzędu Miasta Lublin zaprasza zainteresowane podmioty do współpracy w ramach akcji „Zima w mieście 2023”. Jest to przedsięwzięcie skierowane do uczniów lubelskich szkół pozostających w czasie ferii zimowych w Lublinie.

W ramach akcji planuje się organizację bezpłatnych lub częściowo odpłatnych zajęć rekreacyjno – sportowych oraz półkolonii z programem rekreacyjno-sportowym. Poprzez tego typu działania chcemy umożliwić dzieciom i młodzieży aktywne spędzanie wolnego czasu. Jest to zatem okazja do zorganizowania ciekawych działań dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta.

Zapraszamy do włączenia się do akcji poprzez propozycję organizacji atrakcyjnych form zajęć wyłącznie o charakterze rekreacyjno-sportowym oraz półkolonii z programem rekreacyjno-sportowym. Na Państwa propozycje na zamieszczonym poniżej formularzu oferty oczekujemy do 15 listopada 2022 roku. Oferty należy składać do Wydziału Sportu Urzędu Miasta Lublin przy ul. Filaretów 44 lub za pośrednictwem Biura Obsługi Mieszkańców.

Złożenie oferty nie jest równoznaczne w przyznaniem dofinansowania.

Pliki do pobrania