W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zima w mieście/Зима в місті, czyli wspólne ferie w Lublinie!

Zima w mieście/Зима в місті, czyli wspólne ferie w Lublinie!
16.01.2023

Ferie to czas na rozwijanie pasji i aktywny wypoczynek. Przygotowana przez Miasto Lublin oferta „Zimy w mieście” zawiera liczne atrakcje artystyczne i sportowe, animacje czy wyjścia do miejsc zabawy i rozrywki. Zajęcia pozwolą też na integrację mieszkających w Lublinie dzieci z Polski i Ukrainy poprzez wspólne spędzenie czasu i zabawę. Tegoroczną akcję dofinansowało Towarzystwo Wspierania Partnerstwa Miast Münster-Lublin.

Ferie rozpoczną się 16 stycznia, a zapisy prowadzone są bezpośrednio u organizatorów poszczególnych akcji. Pełna oferta, zasady uczestnictwa i terminy zajęć, warsztatów oraz wszelkie informacje organizacyjne są publikowane na stronie internetowej zima.lublin.eu i dostępne także w języku ukraińskim.

Ofertę aktualizujemy na bieżąco, pojawiają się również nowe propozycje.