W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Stadion Arena Lublin
Nazwa własna: Stadion Arena Lublin (ul. Stadionowa 1)
Adres: ul. Stadionowa 1
Email:
Dyscyplina sportowa: piłka nożna
Typ obiektu: stadion
Dzielnica: Za Cukrownią
Stadion Arena Lublin został oddany do użytku we wrześniu 2014 r., to najnowocześniejszy obiekt sportowy po tej stronie Wisły, posiada bogate zaplecze sportowe do gry w piłkę nożna - w pobliżu znajdują się 2 boiska treningowe, gdzie na co dzień odbywają się treningi drużyn piłkarskich. Arena pomieści 15 500 widzów na miejscach siedzących, wymiary trawiastej murawy to 105 m x 68 m, obiekt dodatkowo jest wyposażony w elektryczne podgrzewanie płyty boiska, automatyczne nawadnianie boiska. Nowoczesny kompleks stał się wizytówką Miasta podczas wielkich imprez, eventów i sportowych rozgrywek.

Aktualności (3)

15.02.201612:58
Jak zostać dobrym kibicem swojej ulubionej drużyny i jak kibicować fair? O tym dzieci i młodzież dowiedzą się podczas zwiedzania ARENY LUBLIN. Współnie z przewodnikiem odkryją trudnodostępne zakamarki stadionu. Zobaczą trybuny, murawę, loże VIP, w tym lożę VIP Prezydenta miasta Lublina, a także szatnie sportowców.
Więcej

WYDARZENIA POLECANE