W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

AZS Balkon RUN - jeszcze można dołączyć!

AZS Balkon RUN - jeszcze można dołączyć!
20.04.202014:03

Domowy bieg AZS Balkon Run cieszy się dużym zainteresowaniem. Udział zadeklarowało już 150 osób! Minimalny cel zbiórki na rzecz Specjalistycznego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 4 w Lublinie został już osiągnięty, ale nikt się nie zatrzymuje. Chodzi o to, by zebrać jak najwięcej! Inicjatorem wydarzenia jest AZS UMCS Lublin.

AZS Balkon Run to domowy bieg na dystansie 5 kilometrów. Bieg/marsz musi odbyć się w DOMU tj.: wewnątrz mieszkania, na balkonie, tarasie ‒ w sposób tradycyjny lub przy użyciu bieżni. Środki zebrane podczas akcji zostaną przeznaczone na zakup środków ochronnych dla SPSK4 w Lublinie. Minimalna cegiełka startowa wynosi 5 zł, ale ograniczeń co do jej wysokości nie ma. Wydarzenie wystartowało 15 kwietnia. Dołączyć można do 21 kwietnia.

Inicjatywa cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, a społeczny odbiór akcji jest znakomity. Mamy ponad 150 biegaczy z całej Polski. Co ważne, do akcji przyłączają się całe instytucje ‒ inne Kluby, Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie czy ogromna ilość grup biegowych. Cieszymy się, że zasięg jest ogólnopolski ‒ tutaj działa efekt skali. ‒ mówi pomysłodawca i koordynator akcji, Dominik Małys.

Zgłoszenia napływają z całego kraju. Duże grono reprezentantów ma Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Chętni, by wspierać inicjatywę, znajdują się również poza granicami naszego kraju - jedno z ciekawszych zgłoszeń pochodzi z Kuwejtu.

Aby dołączyć do akcji należy:

1. Wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ

2. Dokonać opłaty startowej w wysokości minimum 5 zł na zbiórce : https://zrzutka.pl/z/azsbalkonrun, podając jako darczyńcę swoje imię i nazwisko oraz numer startowy, który wysłany zostanie w załączniku mailowym

3. Wstawić zdjęcie przebytej drogi wraz z czasem na stronę wydarzenia lub wysłanie go mailowo na adres: 

Szczegóły akcji i regulamin biegu znajdują się na stronie: azs.umcs.pl.

źródło:azs.umcs.pl