W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF CITY TRAIL Bieg Niepodległości w Lublinie już w niedzielę!

07.11.201812:44

11 listopada ścieżki nad Zalewem Zemborzyckim wypełnią biegacze startujący w Biegu Niepodległości organizowanym w ramach przełajowego cyklu CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. Elektroniczna rejestracja do biegu trwa do końca dnia w środę, 7 listopada, ale spóźnialscy będą mogli dopisać się do listy startowej w dniu zawodów.

Trasa liczy 5 km, a dodatkowo odbędą się zawody dla dzieci i młodzieży. Będzie to impreza z wyjątkową otoczką – na starcie z głośników popłynie Rota, a przygotowane przez organizatorów gadżety w połączeniu z pomysłowością zawodników na pewno stworzą podniosłą atmosferę!

W ubiegłym roku w Lublinie zorganizowaliśmy nasz pierwszy bieg z okazji Święta Niepodległości. Było niesamowicie! W tym roku postanowiliśmy powtórzyć imprezę i dodatkowo zorganizować drugi bieg w Łodzi – mówi Piotr Książkiewicz, organizator CITY TRAIL.

Osoby, które zapiszą się do biegu przez internet i wybiorą opcję z pamiątkowym medalem zapłacą za start 30 zł. Rejestracja będzie możliwa również w dniu zawodów, ale już bez opcji otrzymania medalu. Pięć najszybszych zawodniczek oraz pięciu najszybszych biegaczy otrzyma po biegu nagrody i pamiątkowe statuetki.

Harmonogram imprezy: o godz. 8:30 zaczyna pracę biuro zawodów, od 9:30 będą trwały biegi dla dzieci, a o 11:11 wystartuje bieg główny na 5 km. Biegowe miasteczko będzie zlokalizowane na polanie nad Zalewem Zemborzyckim w okolicy Kempingu Dąbrowa. Więcej informacji na stronie citytrail.pl.

Terminy pozostałych biegów w ramach cyklu Grand Prix CITY TRAIL sezonu 2018/2019 w Lublinie:

  • 8 grudnia
  • 12 stycznia
  • 16 lutego
  • 23 marca