W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

E-pojedynek AZS UMCS Lublin - Wisła Płock

E-pojedynek AZS UMCS Lublin - Wisła Płock
02.06.202011:30

Zawodnicy sekcji e-sportowej AZS UMCS Lublin w najbliższą środę zmierzą się z Wisłą Płock. Będzie to rewanż za kwietniową porażkę, kiedy to akademicy ulegli 3-4.

Podobnie jak ostatnio, spotkanie rozegrane zostanie w formie dwumeczu. Pierwszy pojedynek odbędzie się na platformie PlayStation 4, natomiast drugi na XBOX One. Po nim wyniki obu starć zostaną zsumowane. Wtedy poznamy zwycięzcę.

AZS UMCS Lublin reprezentować będą: grający trener Krzysztof “Mr.Cogito” Lenarczyk (PS4) oraz Michał “Amazing_Michu” Brzozowski (Xbox One). Po przeciwnej stronie barykady staną Tomasz "Bryke" Beczak (PS4) oraz Cezary "KarteKpL" Gontarek (Xbox One). 

Obecność Michała w składzie Lublina jest zmianą w stosunku do pojedynku kwietniowego. Wtedy pada w swoich dłoniach trzymał Eryk “Laxon” Birc. Tym razem jednak powalczy “Amazing_Michu”, dla którego będzie to debiut w konfrontacji międzyklubowej.

Wisła ma świetnych zawodników, ale na pewno się nie poddam. Takie mecze jak ten, gram bardzo rzadko. Jednak często gram w Ultimate Team, więc powalczę z “KartKiemPL”. ‒ mówi 15-letni zawodnik AZS UMCS Lublin.

To jest idealny czas, żeby wypróbować Michała w boju. Kiedy jak nie teraz? Mam nadzieję, że pokaże się z jak najlepszej strony na tle jednej z legend polskiej sceny FIFA. Na pewno stać go na zwycięstwo. Chciałem też dać odpocząć Erykowi, należy mu się trochę luzu po wygraniu ostatniego turnieju, organizowanego przez "Amatorskie Ligi Lublina". Wiem, że trochę energii go to kosztowało. ‒ komentuje decyzje personalne grający trener, Krzysztof "Mr.Cogito" Lenarczyk.

Zapytany o szanse w spotkaniu z Nafciarzami oraz o jego indywidualną dyspozycję po trudnym weekendzie w rozgrywkach FUT Champions, dodaje:

Chcę żebyśmy pokazali się z jak najlepszej strony i potrafili przełożyć to, co umiemy zagrać w FUT Champions na mecze najtrudniejsze, bliskie tym turniejowym. Ostatni weekend nie ma na mnie żadnego wpływu. Mogę odbić piłeczkę i powiedzieć, że dwa tygodnie temu weekend był świetny i byłem bardzo bliski historycznego dla mnie 30:0. Chcę po prostu zagrać swoje. Mecze z "Bryke" są zawsze dla mnie trudne. Myślę, że zadecyduje forma dnia.

Początek starcia z Nafciarzami w środę (3 czerwca) o godzinie 20:00. Transmisja na Facebooku AZS UMCS Lublin.

źródło: azs.umcs.pl