W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

ENBL: Polski Cukier Start Lublin - Bristol Flyers

ENBL: Polski Cukier Start Lublin - Bristol Flyers
20.11.202310:09

Zapraszamy na kolejny międzynarodowy mecz naszych koszykarzy w hali Globus. Przyjdźcie na trybuny i pomóżcie wywalczyć czerwono-czarnym następne zwycięstwo w rozgrywkach European North Basketball League!

21 listopada zawodnicy Polskiego Cukru Startu Lublin zmierzą się z zespołem z Wielkiej Brytanii. Cennik biletów: bilet normalny: 20 zł, bilet ulgowy: 10 zł, bilet rodzinny 2+1/2/3: 40 zł (do zakupu tylko w sprzedaży stacjonarnej), bilet VIP: 100 zł (sektor L), bilety z Lubelską Kartą Miejską (dostępne tylko w sprzedaży stacjonarnej): bilet normalny: 15zł, bilet ulgowy: 5 zł. Bilet ulgowy przysługuje dzieciom do lat 18, studentom do 26 roku życia, emerytom, rencistom oraz osobom niepełnosprawnym. Wejściówki można kupować na stronie internetowej eventim.pl, kasa nr 1 hali Globus zostanie otwarta o godzinie 17:00.