W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Lublin czeka na spektakularny Tour de Pologne Women!

Lublin czeka na spektakularny Tour de Pologne Women!
10.06.202416:17

Znamy już wszystkie szczegóły. W dniach 28-30 czerwca zawodniczki rywalizować będą w Tour de Pologne Women z dwoma wymagającymi etapami i indywidualną jazdą na czas.

28 czerwca wyścig otworzy jazda indywidualna na czas na 4,5-kilometrowej trasie prowadzącej przez ulice Lublina. Krótki, ale wymagający odcinek da szansę zarówno specjalistkom, jak i outsiderkom, które chcą przetestować swoje umiejętności

Obserwujemy świat i wiedzieliśmy, że musimy stworzyć wyścig kobiet. Ta odmiana kolarstwa rozwija się w niezwykłym tempie i chcemy być tego częścią - mówi Czesław Lang o Tour de Pologne Women, który w tym roku będzie miał trzy etapy i potrwa od 28 do 30 czerwca.

Wyścig rozpocznie się na placu Litewskim o godz.17.45. Dekorację zawodniczek zaplanowano na godzinę 19.50. Zapraszamy do kibicowania!