W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Międzynarodowy Regionalny Pojedynek Klubów online już w sobotę

Międzynarodowy Regionalny Pojedynek Klubów online już w sobotę
06.06.202000:28

W Międzynarodowym Regionalnym Pojedynku Klubów wystąpi dziesięć drużyn regionalnych państw Europejskich Cotnari Chess Academy: Rumunia, Włochy scuola-popolare-di-scacchi - Rzym, Amici di Arzachess - Sardynia, Scacchistica Torinese Official Turyn, trzy Korsykańskie: Corsica Chess Club, Club d'Echecs de l'extreme sud, I Scacchi Aiaccini oraz CSB Bologna - Bolonia i oczywiście z Lublina AZS UMCS Lublin i Lubelski Klub Szachowy.

Międzynarodowy turniej w takim składzie to jedno z najważniejszych klubowych wydarzeń w tym czasie. Każdy zespół będzie składał się z co najmniej sześciu graczy i to właśnie wyniki sześciu najlepszych z każdego teamu będą uwzględnianie przy klasyfikacji końcowej. Kandydatami do wygranej są ekipy z Korsyki, które wystawiają bardzo silne składy.

Zawodnicy rozpoczną pojedynek w sobotę o godz.18.00. Zapraszamy do śledzenia rozgrywek na stronie: przejdź do strony turnieju. Transmisja sobotnich zmagań będzie dostępna również na fb i potrwa 90 minut: przejdź do strony transmisji na fb.