W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Motor Lublin w niedzielę zagra z Hutnikiem Kraków!

Motor Lublin w niedzielę zagra z Hutnikiem Kraków!
20.11.202013:45

W niedzielę, 22 listopada o godz. 19:00 na Arenie Lublin piłkarze Motoru Lublin po raz kolejny w tym sezonie powalczą o ligowe punkty. Tym razem ich przeciwnikiem będzie Hutnik Kraków. Ostatni mecz ligowy z Bytovią Bytów podopieczni trenera Mirosława Hajdy wygrali 2:1 i z pewnością przystapią do niedzielnego spotkania w lepsztych nastrojach, niż przeciwnicy.

– Nie było to łatwe spotkanie. Przeciwnik dobrze grał na wyjazdach, a my nie byliśmy w komplecie. Brakowało Marcina Michoty i Sławka Dudy. Wynik jest jednak zasłużony i należy się tylko cieszyć z trzech punktów. Remis nas nie urządzał, chcieliśmy koniecznie dopisać trzy. Szkoda, że straciliśmy przypadkową bramkę w prosty sposób, ale cieszymy się, że udało się utrzymać pozytywny wynik – mówił trener Hajdo.

Z kolei drużyna z Krakowa w ostatnim czasie zanotowała na swoim koncie aż cztery porażki z rzędu i wylądowała na dnie tabeli ligowej.

Niedzielny mecz odbędzie się bez udziału publiczności, jednak będzie on transmitowany na antenie TVP Sport.