W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Najlepsi pływacy pojawią się w Lublinie!

Najlepsi pływacy pojawią się w Lublinie!
13.01.202209:32

W czerwcu w AQUA Lublin pojawią najlepsi polscy pływacy. Nasze Miasto zostało wybrane na gospodarza tegrorocznych Głównych Mistrzostw Polski w Pływaniu. Decyzję taką podjął Polski Związek Pływacki doceniając  nasze dotychczasowe doświadczenie w organizacji wydarzeń sportowych na najwyższym poziomie.

W 2021 roku w AQUA odbyły się zwycięskie dla Klubu Uczelnianego AZS UMCS Lublin Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców oraz Zimowe Mistrzostwa Polski U15, a w poprzednich latach: Zimowe Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Akademickie Mistrzostw Polski, Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców czy Mistrzostwa Polski Głuchych. Lublin ma świetną reprezentację liczymy więc na rekordy i medale!