W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

POLISH RUN – biegnij gdziekolwiek jesteś!

POLISH RUN – biegnij gdziekolwiek jesteś!
25.06.202009:35

Polish Run odbędzie się już po raz czwarty, jednocześnie po raz pierwszy w wyjątkowej, zmienionej formule. W tym roku uczestnicy nie spotkają się razem na starcie i nie przekroczą wspólnie linii mety, stając ramię w ramię z innymi biegaczami w tłumie. „Run whenever and wherever you are” (biegnij gdziekolwiek i kiedykolwiek) – to tegoroczna idea biegu Polish Run (podyktowana obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19), która przeniesie rywalizację w wymiar wirtualny.

Nowa formuła Polish Run zakłada, że każdy z zawodników będzie realizował dystans 10 kilometrów w dowolnie wybranym przez siebie miejscu oraz dniu, w wyznaczonym przedziale czasowym: 10 - 20 lipca 2020 roku.  Samodzielnie wytyczona i pokonana dowolną techniką trasa zostawia uczestnikom pełną swobodę biegu, gwarantując jednocześnie brak kontaktu z innymi osobami. Zapisy na bieg prowadzone będą do 20 lipca br. za pomocą specjalnego formularza.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie biegu Polish Run.