W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Sportowe emocje i szlachetny cel!

06.12.201914:30

Na zakończenie I rundy fazy zasadniczej w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli nasza drużyna zmierzy się z zespołem KS Lechia Tomaszów Mazowiecki. Spotkanie przeciwko tomaszowianom z pewnością przysporzy wielu siatkarskich emocji w ten grudniowy i chłodny wieczór. Dla kogo 13. kolejka Krispol 1.Liga okaże się szczęśliwa? O tym przekonamy się już 7 grudnia - początek spotkania o godzinie 20:00 w hali przy Alejach Zygmuntowskich 4. Bilety będzie można kupić na godzinę przed rozpoczęciem meczu w kasie hali MOSiR, płatność tylko gotówką. Ceny biletów wynoszą: 5 złotych (ulgowy) oraz 10 złotych (normalny).

Pieniądze ze sprzedaży biletów zostaną przekazane na zakup słodyczy i zostaną podarowane 9 grudnia br. podczas 26. edycji Meczu Słodkich Serc, w którym wystąpią również siatkarze LUK Politechniki Lublin.