W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie z Dawidem Kubackim!

Spotkanie z Dawidem Kubackim!
09.11.202009:06

Uczniów lubelskich szkół i pasjonatów skoków narciarskich serdecznie zapraszamy na spotkanie on-line z Dawidem Kubackim, które zostało zaplanowane na piątek 13 listopada 2020 roku o godzinie 12:00.Podczas spotkania wszyscy fani Dawida Kubackiego i skoków narciarskich będą mieli okazję zadać mistrzowi pytania poprzez czat. Pierwszeństwo w zadawaniu pytań mają uczniowie lubelskich szkół. Najciekawsze bądź najczęściej powtarzające się pytania zaprezentuje prowadzący.


Dawid Kubacki to aktualny Mistrz Świata ze skoczni normalnej oraz ostatni triumfator Turnieju Czterech Skoczni. W swojej bogatej karierze posiada brązowy medal wywalczony z drużyną na Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczang.


Spotkanie z Gwiazdą odbywa jest w ramach projektu Sportowy Talent realizowanego przez Lubelską Unię Sportu i Miasto Lublin.