W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Udział publiczności podczas Finału Monster Energy FIM Speedway of Nations

Udział publiczności podczas Finału Monster Energy FIM Speedway of Nations
16.10.202010:00

W związku z wprowadzeniem od dnia 17 października czerwonej strefy w Lublinie organizatorzy informują, że sobotnie zawody odbędą się bez udziału publiczności. Podczas piątkowego finału frekwencja 25% pozostaje bez zmian.

Wszystkie osoby, które zakupiły bilety na sobotni finał otrzymają zwrot poniesionego kosztu. W przypadku zakupionych pakietów 2-dniowych, otrzymują Państwo dwie opcje – pełny zwrot lub zwrot do kwoty biletu piątkowego. Wszystkie pytania dotyczące zwrotu biletów należy kierować do EventimPolska.

Lublin został wyznaczony na gospodarza finałowych zawodów cyklu Speedway of Nations. Dwudniowe wydarzenie zostanie zorganizowane w dniach 16 i 17 października br. Na torze przy Alejach Zygmuntowskich wystąpi siedem najlepszych reprezentacji narodowych na świecie: Polska, Wielka Brytania, Rosja, Australia, Dania, Szwecja i Czechy. To wielkie wyróżnienie, bo nigdy wcześniej Lublin nie gościł tylu gwiazd i nie organizował zawodów o tytuł mistrza świata!

Sprzedaż biletów na Monster Energy FIM Speedway of Nations będzie odbywała się wyłącznie internetowo, za pośrednictwem operatora Eventim.pl . W ramach jednego zamówienia będzie możliwość zakupu maksymalnie 6 biletów na dany dzień. Z uwagi na panującą w kraju sytuację, w sprzedaży znajdą się jedynie bilety normalne bez możliwości wyboru biletu ulgowego oraz dziecięcego.

Ceny biletów:

  • piątek: bilet normalny – 79 PLN, Trybuna Główna – 170 PLN

W związku z epidemią organizatorzy przygotowali tylko 4 miejsca dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, które na miejscu okażą orzeczenie o niepełnosprawności w znacznym stopniu – takie osoby proszone są o kontakt mailowy na adres: celem uzyskania potwierdzenia wejścia na mecz – informujemy, że będą brane pod uwagę maile wysłane od 9 października od godziny 20:00.

źródło: motorlublin.com.pl