W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wielkie siatkarskie święto w Lublinie!

Wielkie siatkarskie święto w Lublinie!
20.10.202114:15

Po raz pierwszy w historii Polska Liga Siatkówki zdecydowała się, by w jednym mieście i w jednym terminie rozgrywać dwa mecze o Superpuchar Polski. Tegoroczne Superpuchary Polski w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn zostaną rozegrane  w Hali Globus w dniu 20 października o godz.: 17:30 i 20:30. Nasze Miasto będzie gospodarzem wydarzenia z udziałem dwóch czołowych zespołów Tauron Ligi (kobiety) i dwóch czołowych zespołów PlusLigi (mężczyźni). Bilety dostępne są na platformie eBilet.pl. Studenci, którzy zakupią bilety w kasie, po okazaniu legitymacji studenckiej otrzymają 20% zniżki.

Podczas spotkania o Superpuchar Polski w siatkówce kobiet im. Andrzeja Niemczyka zmierzą się drużyny: Grupa Azoty Chemika Police i DevelopRes Bella Dolina Rzeszów.

O Superpuchar Polski w siatkówce mężczyzn będą rywalizować: triumfator Ligi Mistrzów Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle oraz Jastrzębski Węgiel.

Do zobaczenia na trybunach!

WYDARZENIA POLECANE