W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Władysław Żmuda odwiedził swoje rodzinne miasto

Władysław Żmuda odwiedził swoje rodzinne miasto
10.06.202110:32

Władysław Żmuda należy do najlepszych obrońców w historii polskiej piłki nożnej. W 2019 roku znalazł się w Jedenastce Stulecia ułożonej przez Polski Związek Piłki Nożnej na jubileusz 100-lecia działalności. Wychowanek Motor Lublin, mistrz Polski juniorów w barwach lubelskiego klubu z 1971 r., z Lublina wystartował do długiej i barwnej kariery, w której aż 4 razy był w reprezentacji Polski na mistrzostwa świata. 
W środę, 9 czerwca Władysław Żmuda spotkał się z kibicami w Centrum Historii Sportu w Lublinie przy okazji promocji książki "A Ty będziesz piłkarzem", poświęconej jego bogatej karierze. Podzcas spotkania miała miejsce miła uroczystość - pan Władysław odebrał z rąk Beaty Stepaniuk - Kuśmierzak, zastępcy prezydenta Lublina Medal Zasłużony dla Lublina.

WYDARZENIA POLECANE