W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wznowienie zajęć w ramach klas profilowanych od 19 kwietnia br.

Wznowienie zajęć w ramach klas profilowanych od 19 kwietnia br.
16.04.202113:04

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 15 kwietnia 2021 r., w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, od 19 kwietnia 2021 r., wznowione zostają zajęcia w ramach klas profilowanych. Zgodnie z § 9 ust. 16 pkt. 1 rozporządzenia dopuszczona jest organizacja zajęć sportowych dzieci i młodzieży uczestniczącej we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy. 
Ww. rozporządzenie wprowadza również możliwość prowadzenia zajęć sportowych na wszystkich obiektach na świeżym powietrzu w grupach maksymalnie do 25 osób. W związku z tym w przypadku prowadzenia zajęć klas profilowanych na obiektach otwartych (Orliki, boiska szkolne) ww. wymóg nie będzie obowiązywał.

Jednocześnie informujemy, że środki niewydatkowane przez Kluby na wynagrodzenia instruktorów/trenerów klas, w związku z zawieszeniem zajęć w okresie 27 marca - 16 kwietnia br. podlegają zwrotowi na konto gminy Lublin wskazane w umowie. Z uwagi na zawarte w ogłoszeniu konkursowym warunki realizacji zadania, w tym termin prowadzenia zajęć oraz tygodniowy wymiar godzin nie ma możliwości odpracowania niezrealizowanych treningów.

 

WYDARZENIA POLECANE