W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Z UKS-u do AZS-u. Studiuj w Lublinie!

Z UKS-u do AZS-u. Studiuj w Lublinie!
10.09.202114:42

Zapraszamy lubelskie szkoły do wzięcia udziału w kolejnej edycji zawodów pn.: Z UKS-u do AZS-u. Studiuj w Lublinie! Termin na zgłoszenia mija 20 września 2021 roku (do końca dnia). Turniej ma na celu promocję lubelskich uczelni, nowoczesnych kierunków oraz akademickich ośrodków sportowych w Lublinie. 

Rozgrywki odbędą się w dniach 24-30 września 2021 roku w formie jednodniowych turniejów (wyjątek: futsal mężczyzn – turniej dwudniowy). Zgłoszenia do zawodów prosimy kierować na adres e-mail: .

Dyscypliny w ramach „Z UKS-u do AZS-u. Studiuj w Lublinie!”:

Przypominamy, że Lublin jest jednym z miast, gdzie odbywają się eliminacje do ogólnopolskiego finału. Zwycięzcy poszczególnych turniejów drużynowych plus najlepsze dwie-cztery osoby rozgrywek indywidualnych dostaną szansę wyjazdu do Warszawy. Finał został zaplanowany w dniach 3-5 grudnia 2021 roku, a koszty wyjazdu pokrywa w całości Akademicki Związek Sportowy. Zapraszamy do zapisów!