W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Projekty sportowe realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019

Aktywny Lublin

AL-300x115
Projekt Aktywny Lublin zakłada realizację bezpłatnych treningów od początku lutego 2019 r. Zajęcia będą skierowane do poszczególnych grup wiekowych – dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. W ramach projektu można uczestniczyć w następujących treningach: aqua aerobic, biegi, fitness, gimnastyka dla seniora, Latino Mama, FightLady, szachy, trening funkcjonalny, zajęcia gimnastyczne dla dzieci, Zumba/SalsaFit. Zapisy na stronie internetowej: aktywnylublin.eu.

Aktywny Uczeń

AU-300x115 
Projekt ten zakłada prowadzenie zajęć sportowo – rekreacyjnych skierowanych do uczniów lubelskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Zajęcia są prowadzone w dwóch grupach: dla uczniów do lat 12 oraz dla uczniów 13-19 lat. W ramach projektu zajęcia prowadzone będą w różnych dyscyplinach sportowych m.in. buble football, squash, tenis, wspinaczka sportowa, zajęcia na trampolinach, ergometr wioślarski, fitness, paintball i siłownia. Zapisy na stronie internetowej: www.aktywnyuczen.eu.

Aktywny Student

AS-300x115
Aktywny Student jest kontynuacją projektu z lat poprzednich. Na pięciu największych lubelskich uczelniach są realizowane zajęcia sportowe tj. boks, fitness, kick-boxing, piłka siatkowa, siłownia, strzelectwo, taniec, trójbój siłowy czy wspinaczka sportowa. Zapisy na stronie internetowej: www.aktywnystudent.eu.

Aktywni Młodzi Pełni Pasji

AM-300x115

Aktywni Młodzi Pełni Pasji to zajęcia sportowo-rekreacyjne dla uczniów i studentów mieszkających w Lublinie w wieku 16-26 lat. Projekt będzie znakomitą okazją integracji młodzieży szkolnej i studentów. W drugiej połowie lutego br. rozpoczęły się zajęcia z fitness, futsalu, squasha, siły/kondycji, strzelectwa, wspinaczki sportowej. Ponadto w ramach zadania odbędą się min. cztery turnieje e-sport: trzy w grę zręcznościową FIFA* (dwa turnieje eliminacyjne i turniej finałowy) oraz jeden w grę strategiczną LOL** (eliminacje online i turniej główny). Zapisy na stronie internetowej: aktywnimlodzi.eu.

Amatorskie Ligi Lublin

Amatorskie Ligi Lublina
Założeniem projektu Amatorskie Ligi Lublin jest organizacja rozgrywek futsalu, piłki siatkowej, piłki nożnej oraz przeprowadzenie kursu sędziowskiego i egzaminu w dyscyplinach piłka nożna i futsal. W ramach rozgrywek zostanie zorganizowanych około 200 meczów w ramach opracowanych formuł ligowych. Rozgrywki lig amatorskich zostaną przeprowadzone w następujących terminach: piłka nożna - 1.03-31.12.2019 r., piłka siatkowa - 1.07-31.12.2019 r., futsal - 1.07-31.12.2019 r. Więcej na stronie internetowej: amatorskieligi.pl