W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Projekty sportowe realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020

Projekty sportowe realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020

Lublin w czerwonej strefie

Od soboty (17 października) Miasto Lublin podobnie jak 151 innych powiatów, decyzją rządu zostanie objęte tzw. strefą czerwoną. W związku z tym na terenie miasta będą wprowadzone bardziej restrykcyjne obostrzenia dotyczące sportu:

  • wydarzenia sportowe bez udziału publiczności;
  • zawieszona działalność basenów, aquaparków i siłowni.

Prosimy o sprawdzanie na stronach poszczególnych projektów BO, aktualnych terminów i zapisów na zajęcia.

Aktywny Lublin

AL-300x115
Projekt Aktywny Lublin zakłada realizację bezpłatnych treningów od początku lutego 2020 r. Zajęcia dostosowane są do każdej z grup wiekowych, zarówno dla najmłodszych jak np. piłka nożna w przedszkolach, poprzez Latino mama, czyli zajęcia dla młodych mam, aż po gimnastykę dla seniora. W ramach projektu można uczestniczyć w następujących treningach: aqua aerobic, fitness, gimnastyka dla seniora, Latino Mama, Fight Lady, stretching i rolowanie, piłka nożna w przedszkolu, szachy, szermierka, trening biegowe, trening funkcjonalny, zumba. Zapisy na stronie internetowej projektu.

Aktywne Pokolenie

baner Aktywne Pokolenie
Aktywne Pokolenie to zajęcia sportowo-rekreacyjne dla uczniów i studentów mieszkających w Lublinie. W ramach projektu można będzie uczestniczyć w treningu cardio (uczniowie i studenci między 15 a 26 rokiem życia), potrenować na ergometrze wioślarskim (zajęcia dla uczniów w wieku 10-19 lat) i ściance do wspinaczki sportowej (zajęcia dla dzieci w wieku 10-14 lat). Więcej informacji oraz zapisy na stronie projektu.

Czechów - aktywnie i zdrowo- zajęcia piłki nożnej dla najmłodszych

baner
Piłka nożna na Czechowie! W ramach projektu będą realizowane bezpłatne zajęcia, w tym półkolonie i turnieje piłki nożnej, skierowane do dzieci w wieku 4-12 lat, mieszkających lub uczących się w dzielnicy Czechów Północny. Informacje na temat zajęć i zapisów znajdują się na stronie projektu.

Aktywni Młodzi

AM-300x115

Aktywni Młodzi to zajęcia sportowo-rekreacyjne dla studentów mieszkających i studiujących w Lublinie, którzy posiadają ważną legitymację studencką i ubezpieczenie NNW lub legitymacje ISIC AZS (zawiera ubezpieczenie NNW). Projekt będzie znakomitą okazją do integracji studentów poszczególnych lubelskich uczelni. W ramach projektu można uczestniczyć w zajęciach takich jak m.in.: boks, fitness, kick-boxing, koszykówka, piłka siatkowa, pływanie, squash, siłownia, strzelectwo sportowe, szermierka, taniec, tenis, unihokej, wspinaczka sportowa. Więcej informacji oraz zapisy na stronie projektu.

Amatorskie Ligi Lublin

Amatorskie Ligi Lublina
Założeniem projektu Amatorskie Ligi Lublin jest organizacja rozgrywek futsalu, piłki siatkowej, piłki nożnej, tenisa stołowego oraz przeprowadzenie kursu sędziowskiego i egzaminu w dyscyplinach piłka nożna i futsal. W ramach rozgrywek zostanie zorganizowanych około 200 meczów w ramach opracowanych formuł ligowych.  Więcej na stronie internetowej projektu.