W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Projekty sportowe realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego 2021

Projekty sportowe realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego 2021

Aktualizacja: ze względu na obowiązujące obostrzenia aktualnie prowadzone są następujące zajęcia:

Aktywne Pokolenie
W każdy wtorek od godz.18.30 zapraszamy uczniów i studentów między 15-26 rokiem życia, mieszkających w Lublinie, na bezpłatne zajęcia fitness na stadionie lekkotletycznym przy ul. Piłsudskiego 22. Zajęcia trwają do 1,5 godziny. Niepełnoletni uczestnicy obowiązkowo muszą dostarczyć Instruktorowi jednorazową zgodę Rodzica/Opiekuna na udział w zajęciach. Informujemy, że niepodanie wszystkich danych przy zapisie (imię i nazwisko, numer legitymacji) uniemożliwia udział w zajęciach. Organizatorzy proszą o przestrzeganie wszelkich środków ostrożności w tym systematycznej dezynfekcji rąk. Wchodząc na stadion należy mieć na sobie maseczkę zakrywającą nos i usta. Zapisy prowadzone są na stronie projektu.

Aktywny Lublin
Zapraszamy w środy od godz.18.30 na stadion lekkoatletyczny przy ul. Piłsudskiego na bezpłatne treningi biegowe z #biegnijlublin, które poprowadzi doświadczony biegacz i instruktor PZLA Michał Płecha. Należy pamiętać o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa: dystans - dezynfekcja - maseczka. Obowiązuje też limit uczestników: na stadionie może trenować jednocześnie maksymalnie 25 osób. Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą poprawić swoją kondycję, wrócić do formy czy zacząć swoją przygodę z bieganiem. Również na stadionie lekkoatletycznym w czwartki od godz.18:30 do 20:00 prowadzone są zajęcia fitness i zumba, a od godz. 20:00 do 21:00 trening funkcjonalny. Więcej informacji i zapisy na stronie projektu. 

W ramach kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego zwyciężyły dwa projekty sportowe: Aktywny Lublin i Aktywne Pokolenie. Niestety ze względu na ograniczenia związane z epidemią, zajęcia nie mogą być realizowane w pełnym zakresie. W tej chwili zapraszamy na Aqua Lublin i na stadion lekkoatletyczny.

  • Aktywny Lublin - treningi biegowe na stadionie lekkoatletycznym przy al. Piłsudskiego 22 organizowane są w każdą środę o godz.18.30. Zapisy na stronie projektu. Zajęcia Aqua Aerobik realizowane są we wtorek w następujących godzinach:
  • godz. 12:30
  • godz. 13:15
  • godz. 14:00

Szczegółowe informacje na stronie projektu Aktywny Lublin.

  • Aktywne Pokolenie - pływać na  można w każdy poniedziałek i środę. Zapisy prowadzone są przez stronę.

Zajęcia są nieodpłatne, mogą w nich uczestniczyć uczniowie i studenci między 10-26 rokiem życia, mieszkający w Lublinie. Szczegółowe informacje na stronie projektu Aktywne Pokolenie.

Organizatorzy przypominają o pełnym rygorze sanitarnym: uczestnicy zajęć będą wpuszczani tylko w masce zakrywającej nos i usta i obowiązkowej dezynfekcji rąk.

WYDARZENIA POLECANE