W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Lubelskie Centrum Organizacji Sportowych

Lubelskie Centrum Organizacji Sportowych to wspólna inicjatywa Urzędu Miasta Lublin i Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie. Głównym celem LCOS jest prowadzenie działań na rzecz rozwoju sportu w Lublinie poprzez wdrażanie innowacyjnych projektów sportowych, pozyskiwanie funduszy unijnych oraz integrowanie lubelskiego środowiska sportowego. Siedziba LCOS o powierzchni blisko 500 m² mieści się przy ul. Montażowej 16 w Lublinie i w całości przeznaczona jest na pomieszczenia szkoleniowo - biurowe dla lubelskich organizacji i klubów sportowych. Stowarzyszeniom prowadzącym działalność w zakresie kultury fizycznej, Centrum udostępnia sale konferencyjne połączenie z siecią Internet, powierzchnię biurową wyposażoną w podstawowe urządzenia biurowe w szczególności kserokopiarki, drukarki, fax, telefon wraz z materiałami eksploatacyjnymi oraz zapewnia obsługę administracyjną i księgową. Skoncentrowanie w jednym miejscu przedstawicieli i animatorów lubelskiego sportu pozwolą na efektywniejsze zarządzanie organizacjami, stałą wymianę doświadczeń oraz podniesienie poziomu kwalifikacji kadr zarządzających sportem.

Wnioski o udostępnienie pomieszczeń biurowych w ramach LCOS należy składać do Wydziału Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Lublin. ul. Filaretów 44.

Do pobrania

wniosek_LCOS.odt
wniosek LCOS - wersja edytowalna
wniosek_LCOS.pdf
wniosek LCOS - wersja pdf

WYDARZENIA POLECANE