W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF 2. Lubelski Duathlon

Data rozpoczęcia 2019-04-28
Godzina rozpoczęcia 11:00
Data zakończenia 2019-04-28
Godzina zakończenia 16:00
Miejsce Hala Globus
Organizator AZS Lublin, biegnijlublin
Udział Bezpłatny

Uczestnicy 2. Lubelskiego Duathlonu będą rywalizować 28 kwietnia o godz.11.00 na stoku narciarskim Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8. Zawody rozpoczyna bieg na dystansie 5,5 km, po czym zawodnicy przesiądą się na rowery i pokonają 12,5 km, a zmagania zakończy ponownie bieg, tym razem na długości 2,5 km.

Zawody odbywają się w formule cross country, czyli zmagań w terenie z dużymi - jak na miasto - przewyższeniami, co jest bardziej widowiskowe niż zawody uliczne. Poza wyścigiem dla dorosłych odbędzie się rywalizacja najmłodszych duathlonistów. Trasa również będzie składała się z dwóch etapów: bieg i jazda na rowerze. Dystans zostanie dostosowany do wieku uczestników. Start wyścigu głównego zaplanowany jest na godz. 11:00, natomiast wyścigi juniorów na godz. 14:00. Dodatkowo na uczestników i kibiców czekają specjalnie przygotowane atrakcje w miasteczku zawodów.

To już ostatni moment na zapisanie się!

Linki do zapisów:

WYDARZENIA POLECANE