W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF II liga siatkówki mężczyzn: LKPS Politechnika Lublin - MKS Avia Świdnik

Data rozpoczęcia 2018-03-17
Godzina rozpoczęcia 17:00
Data zakończenia 2018-03-17
Godzina zakończenia 19:00
Miejsce hala sportowa Politechniki Lubelskiej, ul. Nadbystrzycka 36
Udział Bezpłatny

Grudniowy mecz między Avią a LKPS-em Politechniką wypełnił halę w Świdniku do ostatniego miejsca. Wtedy gospodarze pokonali LKPS 3:0.

To była jak dotąd ostatnia porażka LKPS-u w obecnych rozgrywkach. Od grudnia lubelscy siatkarze pozostają niepokonani. Drużyna prowadzona przez Macieja Kołodziejczyka uzbierała już 33 punkty, dzięki czemu wybiła się na 2. miejsce w tabeli i stała się jednym z głównych faworytów do awansu. Siatkarze Avii radzą sobie niewiele gorzej. Zajmują aktualnie 3. miejsce z 32 punktami na koncie.

Faworytem wydają się być gospodarze, którzy nie dość, że pałają żądzą rewanżu za porażkę w pierwszym spotkaniu, to jeszcze zamierzają podtrzymać zwycięską passę. Jednak mecze derbowe rządzą się własnymi prawami i siatkarze ze Świdnika z pewnością będą chcieli wygrać. Zatem zapowiada się bardzo dobre widowisko, które dostarczy kibicom wielu emocji.