W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Krispol 1 Liga: LUK Politechnika Lublin - Stal Nysa SA

Data rozpoczęcia 2019-12-21
Godzina rozpoczęcia 18:00
Data zakończenia 2019-12-21
Godzina zakończenia 21:00
Miejsce Hala MOSiR
Organizator LKPS
Udział Płatny
Koszt udziału 5 zł/10 zł

Ligowe granie w 2019 roku LUK Politechnika Lublin kończy meczem z liderem tabeli, zespołem Stal Nysa. Celem jest nie tylko pokonać niepokonanych, ale także zrewanżować się rywalom za porażkę z 2. kolejki, w której nasza drużyna przegrała 0:3.
Zawodnicy liczą na obecność na meczu i gorący doping, który na pewno pomoże w osiągnięciu celu! Bilety na spotkanie 15. kolejki Krispol 1.Liga mężczyzn będzie można zakupić na godzinę przed rozpoczęciem meczu w kasie MOSiR (płatność tylko gotówką).

Ceny biletów wynoszą 5 złotych (ulgowy) oraz 10 złotych (normalny).
*Bilet/karnet ulgowy uprawnia do wejścia na mecz(-e) dzieci i młodzież do lat 18, studentów do lat 26, emerytów i rencistów oraz honorowych dawców krwi i przeszczepu za okazaniem ważnej legitymacji uprawniającej do zniżki przy wejściu na halę.