W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF TBV Start Lublin - Polski Cukier Toruń

Data rozpoczęcia 2018-03-17
Godzina rozpoczęcia 19:00
Data zakończenia 2018-03-17
Godzina zakończenia 21:00
Miejsce Hala Globus, ul. Kazimierza Wielkiego 8
Organizator Start Lublin
Kontakt 81 524 45 10
Udział Płatny

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na rywalizację czerwono-czarnych z drużyną, która w tym sezonie sięgnęła po Puchar Polski!

Bilety na mecz z torunianami można kupić pod adresem: http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1017. Natomiast sprzedaż stacjonarna wejściówek będzie odbywać się w siedzibie klubu, przy ulicy Montażowej 16 od wtorku 6 marca do piątku 9 marca w godzinach 9-16.
Również od wtorku 6 marca, wejściówki normalne i ulgowe na sektory 3 i 17 będą dostępne również w sieci salonów Empik i w punktach STS - Zakłady Bukmacherskie.
W dniu meczu będzie można nabyć także bilety w kasach hali Globus. Kasa nr 1 (od ul. Kazimierza Wielkiego 8) zostanie otwarta o godzinie 16, a pozostałe kasy będą uruchomione dwie godziny później. Gorąco zachęcamy do nabycia wejściówek wcześniej lub przyjścia do hali z odpowiednim wyprzedzeniem, by uniknąć stania w kolejkach!
Ceny biletów:
- bilet normalny: 15 zł
- bilet ulgowy: 10 zł (przysługuje dzieciom i młodzieży do 18 lat, studentom, emerytom i rencistom)
- bilet rodzinny: 30 zł (2 dorosłych + 2 dzieci lub 2 dorosłych + 1 dziecko)
- bilet Rodzina 3+: 5 zł (za okazaniem Karty Dużej Rodziny wydawanej przez Urząd Miasta Lublin)
- bilet grupowy (grupa powyżej 15 osób): 5 zł.