W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Tokyo Team 2020

Tokyo Team 2020 - Igrzyska Olimpijskie zostały oficjalnie przełożone na 2021 rok (z powodu pandemii koronawirusa)

Jedną z form wspierania sportu przez Miasto Lublin jest stworzenie programu „Tokyo Team 2020” - programu skierowanego do zawodników lubelskich klubów sportowych przygotowujących się do udziału w XXXII Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Tokyo, rozgrywanych w terminie 23 lipca - 8 sierpnia 2021 r. oraz 16. Letnich Igrzyskach Paraolimpijskich, które odbędą się w terminie 24 sierpnia - 5 września 2021 r.

Tokyo Team 2020

Program ten ma charakter długofalowy i będzie realizowany przez 2 lata. Jednym z jego założeń jest promocja Miasta za pośrednictwem wybranej grupy zawodników reprezentujących najwyższy poziom sportowy i mających szansę zakwalifikować się do Igrzysk Tokio 2020. Program ma szeroki zasięg ze względu na udział sportowców w wielu zawodach sportowych o randze mistrzowskiej, zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Przedstawiamy sylwetki sportowców, którzy mają szansę reprezentować nas na tym prestiżowym wydarzeniu.

KU AZS UMCS Lublin

ICSiR "Start"

Kolarski Klub Tandemowy HETMAN

Lubelskie Towarzystwo Kajakowe FALA

UKS Skarpa