W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Zima w mieście

Zaprosiliśmy zimę do miasta!

Od 13 do 26 stycznia 2020 r. zachęcamy dzieci i młodzież do skorzystania z atrakcyjnej oferty przygotowanej przez Miasto Lublin. Ciekawe propozycje muzeów, domów kultury, bibliotek i instytucji kulturalnych pozwolą uczestnikom na poszerzanie swoich zainteresowań i aktywny wypoczynek. Na chętnych czekają warsztaty kulinarne, teatralne, żonglerskie i artystyczne.

Zapisy na „Zimę w mieście 2020” prowadzone będą od 16 grudnia 2019 r. bezpośrednio u organizatorów poszczególnych akcji. Miejsc jest sporo, ale chętnych nigdy nie brakuje więc warto się spieszyć, aby wziąć udział w wybranych zajęciach. Pełna oferta, zasady uczestnictwa i terminy zajęć, warsztatów oraz wszelkie informacje organizacyjne są dostępne na stronie internetowej www.zima.lublin.eu.

plakat Ziima w mieście 2020

Zajęcia rekreacyjno-sportowe

Zajęcia turystyczno-krajoznawcze

Warsztaty i pokazy

Informacje dodatkowe

Półkolonie

Zajęcia kulturalne

Ferie z biblioteką

Kulturalne Ferie: Kino/ teatr/ muzeum

Inne Formy - Warsztaty artystyczne przy szkole 51

Inne Formy” we współpracy z Radą Rodziców przy szkole 51 zaprasza do uczestnictwa w akcji Zima w mieście, podczas której będą organizowane warsztaty twórcze.

Opis
Warsztaty artystyczne dla dzieci zainteresowanych rozwojem talentów i umiejętności w różnych dziedzinach sztuki. Uczestniczki i Uczestnicy zajęć będą doskonalić się i pod okiem specjalistów w zakresie muzyki, plastyki, tańca, nowego cyrku, ruchu scenicznego i teatru odkrywać swój potencjał. Uczestniczki i Uczestnicy każdego turnusu stworzą inscenizację, wystawę lub pokaz. Zajęcia prowadzone są metodami aktywizującymi przez osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w pracy z dziećmi.

Termin
Turnus I 13.01. – 17.01.2020

Turnus II 20.01 – 24.01.2020

Harmonogram zajęć:

I grupa w godzinach 10.00 – 12.00

lunch w godzinach 12.00 – 13.00 (dla zainteresowanych odpłatnie)

II grupa w godzinach 13.00 – 15.00


Czas trwania

13 styczeń – 26 styczeń 2020

Uwagi

Nie będzie karty zgłoszeniowej trzeba za to wypełnić formularz Rodo.

Zapisy od 16 grudnia 2019 r. mailowo na adres: od godziny 10.00

Do pobrania

Formularz Zima w mieście 2020 Inne Formy.pdf
oferta zimy w mieście w Inne Formy we współpracy z Radą Rodziców przy szkole 51