W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Zima w mieście

Zaprosiliśmy zimę do miasta!

Od 13 do 26 stycznia 2020 r. zachęcamy dzieci i młodzież do skorzystania z atrakcyjnej oferty przygotowanej przez Miasto Lublin. Ciekawe propozycje muzeów, domów kultury, bibliotek i instytucji kulturalnych pozwolą uczestnikom na poszerzanie swoich zainteresowań i aktywny wypoczynek. Na chętnych czekają warsztaty kulinarne, teatralne, żonglerskie i artystyczne.

Zapisy na „Zimę w mieście 2020” prowadzone będą od 16 grudnia 2019 r. bezpośrednio u organizatorów poszczególnych akcji. Miejsc jest sporo, ale chętnych nigdy nie brakuje więc warto się spieszyć, aby wziąć udział w wybranych zajęciach. Pełna oferta, zasady uczestnictwa i terminy zajęć, warsztatów oraz wszelkie informacje organizacyjne są dostępne na stronie internetowej www.zima.lublin.eu.

plakat Ziima w mieście 2020

Zajęcia rekreacyjno-sportowe

Zajęcia turystyczno-krajoznawcze

Warsztaty i pokazy

Informacje dodatkowe

Półkolonie

Zajęcia kulturalne

Ferie z biblioteką

Kulturalne Ferie: Kino/ teatr/ muzeum