W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Aktualności

18.06.202010:37
Dzień leniwych spacerów...tylko w Lublinie.
czytaj więcej
10.06.202013:59
Trwa odliczanie dni do Lato w mieście
czytaj więcej
10.06.202011:00
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z planem na spędzenie długiego weekendu w Lublinie.
czytaj więcej
01.06.202011:40
Od kilkunastu dni hotele, restauracje i atrakcje turystyczne w całej Polsce przystosowują się do nowych regulacji i wracają do działalności.
czytaj więcej
26.05.202010:03
Sezon Lublin to impreza turystyczna, która od niemal dekady zachęca mieszkańców i turystów do odkrywania dziedzictwa naszego miasta. W tym roku, ze względu na stan epidemii wydarzenie przeniesie się do Internetu.
czytaj więcej
18.05.202009:30
Od połowy marca Lublin wraz z innymi miastami obiecywał, że będzie czekał na turystów (#LublinWillWait). Po dwóch miesiącach doczekał się - od 18 maja ograniczone restrykcje związane z epidemią koronawirusa sprawiają, że można już śmiało planować pobyt w Lublinie: bezpieczny pobyt w jednym z obiektów noclegowych, próbowanie lokalnych specjałów kulinarnych w restauracjach, zwiedzanie przystosowanych do zasad bezpieczeństwa atrakcji turystycznych czy spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Lublin jest wreszcie gotowy, by gościć turystów - #LublinIsReady!
czytaj więcej
16.04.202012:00
Największe polskie miasta – Warszawa, Łódź, Poznań i Gdańsk rozpoczęły akcję #CityWillWait, by przeciwstawić się skutkom epidemii przynoszącej straty w miejskiej turystyce. Dziś, do czterech metropolii dołącza Lublin z hasłem #LublinWillWait
czytaj więcej
19.03.202013:59
Nowa miejska strona internetowa, na której lubelskie firmy i instytucje mogą zamieścić oferty dla mieszkańców pozostających w domu – zostanwdomu.lublin.eu
czytaj więcej
19.03.202013:05
Nie ma pomysłu na prezent? Mamy dla Was idealny pomysł! Skorzystaj z bogatej oferty voucherów i pakietów tematycznych oferowanych przez lubelskie hotele i obiekty gastronomiczne! Masz ochotę na romantyczny nocleg poza domem? A może chcesz zrelaksować się z przyjaciółkami w SPA? Zaskocz najbliższych niespodzianką i skorzystaj z oferty tematycznej lub zjedźcie wspólnie wspaniały posiłek! Poznaj inspirującą atmosferę Lublina i zaplanuj czas wolny w intrygującej odsłonie! Zarezerwuj już teraz pobyt w bezpiecznym terminie. Wspierajmy lubelskie restauracje i obiekty noclegowe!
czytaj więcej
18.03.202012:48
Oferta gastronomiczna Lublina to jeden z wielu argumentów, które turystki i turyści wskazują jako powód przyjazdu do naszego miasta! W związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem restauracje, kawiarnie czy bary nie mogą zapewniać możliwości spożywania na miejscu, ale wciąż mogą sprzedawać jedzenie z dostawą lub na wynos. Zamów posiłek na wynos i ocal swoją ulubioną restaurację! Sprawdź, które lubelskie lokale gastronomiczne przygotowały dla Was coś pysznego!
czytaj więcej