W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Akcja #CityWillWait nominowana

Akcja #CityWillWait nominowana
11.02.202109:38

Akcja #CityWillWait zapoczątkowana przez cztery miasta: Gdańsk, Warszawę, Łódź i Poznań, którą mieliśmy przyjemność współtworzyć, powalczy o nagrodę Bessie Awards w kategorii "Współpraca roku".

Akcja powstała jako odpowiedź na praktycznie całkowite zamrożenie turystyki w okresie pojawienia się zagrożenie epidemicznego związanego z COVID-19. A wszystko zaczęło się od pomysłu. Gdańska Organizacja Turystyczna zapoczątkowała inicjatywę pod hasłem #CityWillWait wraz z trzema innymi miastami: Warszawą, Łodzią i Poznaniem. W niedługim czasie akcja zatoczyła szersze kręgi i przystąpiły do niej kolejne miasta: Lublin, Toruń, Olsztyn, Kielce, Sopot, Opole, Kraków, Szczecin, Gdynia.

Celem akcji była współpraca pomiędzy miastami w zakresie promocji turystyki krajowej oraz podtrzymanie zainteresowania podróżami wśród turystów. Wszystkie miasta korzystały także ze spójnej identyfikacji wizualnej.

Nagrody Bessie Awards, przyznawane są w 9 kategoriach przez jury organizacji "Wanderful". Wśród wyróżnionych znajdują się aktywne podróżniczki, influencerki oraz organizacje wraz z ich inicjatywami, które najbardziej przyczyniły się do rozwoju turystyki w danym roku. Ogłoszenie wyników już 23 kwietnia, trzymajcie kciuki.

Szczegóły dotyczące nagrody znajdują się na stronie internetowej konkursu Bessie Awards, from Women in Travel.