W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Dzień leniwych spacerów...tylko w Lublinie.

Dzień leniwych spacerów...tylko w Lublinie.
18.06.202010:37

W tym tygodniu obchodzimy Dzień Leniwych Spacerów. Z tej okazji namawiamy Was do zwiedzania Lublina i przedłużenia tego dnia, co najmniej do końca tygodnia! Przygotowaliśmy dla Was krótki plan, który możecie dowolnie modyfikować. Skorzystać mogą z niego zarówno turyści, jak i mieszkańcy miasta, którzy poszukują pomysłu na weekend. Wskazówki zawarte w broszurze prowadzą do miejsc wartych odwiedzenia lub doświadczenia. Zwolnijcie, odpocznijcie i cieszcie się urokami miasta, otaczająca przyrodą oraz smakami regionu. 

Na leniwe spacery polecamy wybrać się z przewodnikiem. Profesjonalni i pełni pasji Przewodnicy Inspiracji pokażą Wam Lublin z niezwykłej strony. Oferty tras oraz kontakty do przewodników możecie znaleźć na stronie internetowej www.przewodnik.lublin.eu.

Pliki do pobrania