W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Informator Turystyczny, czyli praktyczne informacje dla turystów

Informator Turystyczny, czyli praktyczne informacje dla turystów
15.09.202113:27

Do bogatej tematycznie gamy folderów miejskich dołącza Informator Turystyczny. To wydawnictwo, w którym zebrano praktyczne informacje na temat atrakcji, obiektów noclegowych, lokali gastronomicznych i punktów handlowych.

Informator Turystyczny to nowa darmowa publikacja stanowiąca kompleksowy niezbędnik dla turysty. Dzięki kompaktowym rozmiarom mieści się kieszeni lub niewielkiej torebce, a na niemal 100 stronach zawiera informacje praktyczne o mieście, zwiedzaniu i dostępnych usługach. Podpowiada, które atrakcje zobaczyć, gdzie nocować, gdzie zjeść, a gdzie pójść na kawę. Garść informacji znajdą w niej również osoby zainteresowane życiem nocnym, zakupami albo zwiedzaniem z przewodnikiem. Poza tym w publikacji znalazły się telefony alarmowe, informacje na temat środków transportu i parkowania w mieście.

Informator Turystyczny można znaleźć w:

  • punkcie informacji Centrum Inspiracji Turystycznej przy Jezuickiej 1-3,
  • wybranych lubelskich instytucjach kultury,
  • restauracjach,
  • barach,
  • hotelach.

Publikację opracowała i wydała Lokalna Organizacja Turystyczna Metropolia Lublin.