W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Nabór do VII edycji Programu „Miejsce Inspiracji” przedłużony do piątku (28 kwietnia)

Nabór do VII edycji Programu „Miejsce Inspiracji” przedłużony do piątku (28 kwietnia)
24.04.202311:52

Jeszcze przez 3 dni lubelskie restauracje mogą zgłaszać się do miejskiego Programu „Miejsce Inspiracji”, którego celem jest promocja najlepszych lubelskich miejsc z branży gastronomicznej. Nabór do VII edycji Programu przedłużono do środy (26 kwietnia) do końca dnia.

– Zachęcamy do zgłoszeń wszystkie lubelskie lokale gastronomiczne, które wyróżniają się kuchnią nawiązującą do tradycji kulinarnych miasta i regionu oraz zapewniają swoim gościom niepowtarzalną atmosferę. Udział w Programie to nie tylko działania promocyjne, ale również możliwość skorzystania ze wsparcia szkoleniowego – mówi Marcin Kęćko, Dyrektor Biura Rozwoju Turystyki Urzędu Miasta Lublin.

W naborze może wziąć udział każdy przedsiębiorca prowadzący działalność gastronomiczną w sektorze HoReCa na terenie Lublina, tj. restaurację, restaurację hotelową, kawiarnię, pub, bar czy enotekę. Aby zgłosić się do Programu należy przesłać wypełnioną ankietę zgłoszeniową na adres: . Następnie, zgłoszenia zostaną poddane ocenie formalnej i merytorycznej, a Komisja Programowa wybierze spośród nich 15 najlepszych podmiotów. W kolejnym etapie naboru uczestnicy zaprezentują swoje lokale i restauracje przed Komisją, która ostatecznie wybierze maksymalnie 10 obiektów, które na okres od 1 lipca br. do 31 grudnia 2025 roku otrzymają tytuł „Miejsce Inspiracji”.

Aktualny harmonogram naboru do Programu:

  • 3 kwietnia - 28 kwietnia – przyjmowanie zgłoszeń;
  • 27 kwietnia - 12 maja – ocena formalna i merytoryczna nadesłanych zgłoszeń, wybór 15 lokali;
  • 22 maja - 16 czerwca – prezentacje lokali wybranych w II etapie;
  • 17 czerwca - 23 czerwca – wybór 10 „Miejsc Inspiracji”,
  • po 23 czerwca – ogłoszenie wyników.

Wszystkie dokumenty niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji, a także regulamin Programu dostępne są na stronie turystyka.lublin.eu.