W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Potańcówka w Skansenie
04.08.201609:08

Potańcówka w skansenie czyli wywijasy, obertasy, lemoniada i frykasy już 6 sierpnia! Wydarzenie jest okazją do podróży w czasie – na przedwojenną prowincję, gdzie wśród oświetlonych nastrojowym światłem lampionów pary zatańczą w rytm niegdysiejszych szlagierów. Zabrzmią mazurki, oberki, tanga, walczyki i fokstroty. Dla śmiałków będzie walczyk kotylionowy, dla aktywnych – zabawy, dla tych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności – warsztaty taneczne, dla zmęczonych – śpiewy, a dla chętnych – loteria fantowa. Wszyscy natomiast będą mogli w wolnej chwili zajrzeć pod strzechy, gdzie nadarzy się okazja do skosztowania orzeźwiających napojów oraz smakowitych przysmaków.

Tym razem w programie:

- akompaniament zespołu „Hańszczanie” oraz „Kapela spod Lublina”;

- zabytkowe motocykle Lubelskiej Grupy Weterańskiej PARTYZANT;

- przejażdżki bryczką;

- wesoła loteria fantowa.

Zabawa w Muzeum Wsi Lubelskiej rozpocznie się o godz.19.00 i potrwa do północy. Wstęp 12 zł, warto zadbać o stylowy strój*, wtedy opłata za wejście wyniesie 6 zł.

*Strój musi się składać z co najmniej 3 elementów (tj. ubranie, fryzura i dodatki).

Powiązane:

Muzeum Wsi Lubelskiej