W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spektakl "Trypilla Visions" przeniesiony do Muszli Koncertowej w Ogrodzie Saskim!

Spektakl "Trypilla Visions" przeniesiony do Muszli Koncertowej w Ogrodzie Saskim!
27.08.202109:41

Pogoda nie rozpieszcza uczestników Festiwalu Legend Lubelskich, ale na wszystko jest rada! W związku z przewidywanymi opadami deszczu spektakl "Trypilla Visions", który początkowo miał mieć miejsce na dziedzińcu Zamku Lubelskiego, odbędzie się w Muszli Koncertowej w Ogrodzie Saskim.

Wejściówki pobrane przez system evenea.pl lub w Centrum Inspiracji Turystycznej przy Jezuickiej 1-3 w dalszym ciągu obowiązują. Nie zmienia się również godzina. Widzimy się w Ogrodzie Saskim o 21.00! Bądźcie z nami!

Spektakl Teatru Harmider z Łucka (Ukraina) to opowieść o pradawnej kulturze Cucuteni-Trypole. Barwne przedstawienie plastyczne stworzone na podstawie osobistych przeżyć, odczuć i pojmowania świata przez grupę twórczą tej kultury, jej legend i systemu znaków mąci w głowie, fascynuje, budzi wiele pytań. Warto obejrzeć!