W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Zapraszamy do składania ofert na Lato w mieście 2019!

28.02.201915:04

Miasto Lublin po raz kolejny organizuje wydarzenie pod nazwą „Lato w mieście”, które w tym roku odbędzie się w dniach od 23 czerwca - 31 sierpnia 2019 r. Jest to przedsięwzięcie skierowane do młodzieży szkolnej, która w okresie wakacji letnich pozostaje w Lublinie i chciałaby atrakcyjnie spędzić czas. W ramach wydarzenia organizowane są bezpłatne imprezy turystyczne, zajęcia sportowo-rekreacyjne oraz półkolonie. Poprzez tego typu działania chcemy umożliwić dzieciom i młodzieży aktywne spędzenie wakacji w Lublinie.

Zapraszamy podmioty prowadzące działalność do składania ofert w zakresie oferty turystyczno-krajoznawczej w ramach "Lato w mieście 2019". Jest to doskonała okazja do zorganizowania ciekawych zajęć dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta.

Na Państwa propozycje oczekujemy do dnia 1 kwietnia 2019 roku do godz.12.00. Oferty należy wypełnić i złożyć w wersji elektronicznej za pomocą platformy internetowej „WITKAC” udostępnionej na stronie www.witkac.pl oraz w wersji papierowej, po wydrukowaniu z platformy Witkac i podpisaniu przez osoby upoważnione do reprezentacji Oferenta. Oferty wydrukowane należy składać osobiście w sekretariacie Wydziału Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Lublin przy ul. Filaretów 44, pok. 206, w godzinach 7.30 – 15.30 lub za pośrednictwem poczty (decyduje data wpływu do Wydziału Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Lublin).