W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zostań Partnerem VI Sezonu Lublin

Zostań Partnerem VI Sezonu Lublin
05.12.201615:38

W dniach 28 kwietnia - 7 maja 2017 roku odbędzie się po raz szósty SEZON LUBLIN. Na propozycje, które wzbogacą Jubileusz 700-lecia Miasta Lublin, czekamy do piątku (16 grudnia).

Zapraszamy zarówno tych, którzy od kilku lat współtworzą to niezwykłe wydarzenie, jak i nowe podmioty, które zaproponują nowatorskie propozycje imprez, warsztatów, spotkań tematycznych lub innych form przybliżania dziedzictwa kulturowego miasta i poznawania jego historii na nowo. Najwyżej oceniane będą propozycje programowe, które w ciekawy sposób uwzględniają w swojej formule nawiązanie do 700-lecia nadania Lublinowi praw miejskich. Oczekujemy kreatywnych i konkurencyjnych ofert.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem dla Partnerów Sezonu Lublin 2017 oraz składanie ofert na obowiązującym formularzu „Karty zgłoszenia imprezy”. Na zgłoszenia czekamy do 16 grudnia 2016 roku, spośród których zostaną wybrane najatrakcyjniejsze pod względem merytorycznym i organizacyjnym oferty imprez. 

Pliki do pobrania