W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Dziedzictwo kulinarne Lubelszczyzny

Dziedzictwo kulinarne Lubelszczyzny

Projekt „Dziedzictwo kulturalne od kuchni – promocja tradycji kulinarnych oraz profesjonalizacja oferty gastronomicznej Lublina i Równego” rozpoczął się 1 lutego 2020 roku.

W ramach projektu prowadzony jest Funpage Dziedzictwa Kulinarnego Lubelszczyzny oraz Funpage Dziedzictwa Kulinarnego Równego. Zachęcamy do śledzenia pojawiających się na profilach artykułów, przepisów .

Regionalne przepisy znajdują się na stronie internetowej.


Projekt „Dziedzictwo kulturalne od kuchni – promocja tradycji kulinarnych oraz profesjonalizacja oferty gastronomicznej Lublina i Równego′′ został stworzony i zrealizowany przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach Programu Współpracy Transgranicznej EIS Polska-Białoruś-Ukraina 2014-2020. Za treść tej publikacji wyłączną odpowiedzialność ponosi Gmina Lublin i w żadnym wypadku nie może być traktowana jako odzwierciedlenie poglądów Unii Europejskiej".

Warsztaty z branżą HoReCa

Co słychać u naszcyh sąsiadów z Równego?

Spotkanie on-line członków Komitetu Sterującego w ramach realizacji projektu „Dziedzictwo kulturalne od kuchni – promocja tradycji kulinarnych oraz profesjonalizacja oferty gastronomicznej Lublina i Równego”

Audycja w Radiu Lublin na temat dziedzictwa kulinarnego Lublina i Lubelszczyzny

Podróż po regionalnych daniach Lubelszczyzny

Konferencje i spotkania Lublin - Równe

Strategie współpracy i komunikacji marketingowej

Media o nas