W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Oferta dla szkół "Odkryj Lublin - zainspiruj się historią naszego Miasta"

Oferta dla szkół "Odkryj Lublin - zainspiruj się historią naszego Miasta"

„Odkryj Lublin – zainspiruj się historią naszego Miasta”

Cykl spacerów „Odkryj Lublin – zainspiruj się historią naszego Miasta” organizowany przez Biuro Rozwoju Turystyki skierowany jest do szkół podstawowych i ponadpodstawowych działających na terenie Miasta Lublin. Spacery prowadzone będą przez wykwalifikowanych przewodników miejskich, uczestników programu miejskiego Przewodnik Inspiracji. Łącznie zaplanowano niemal 120 spacerów i lekcji muzealnych, które odbędą się w sezonie wiosennym (marzec-czerwiec)
.

Informacje o zasadach rekrutacji:

  1. Rekrutacja do sezonu wiosennego trwa do 8 marca 2024 r, decyduje kolejność zgłoszeń.
  2. Spacery i lekcje muzealne odbywają się w sezonie wiosennym (marzec-czerwiec).
  3. Aby zgłosić klasę na spacer z przewodnikiem/lekcję muzealną, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy zamieszczony poniżej.
  4. Wypełniony formularz powinien zostać podpisany przez Dyrektora placówki lub osobę upoważnioną do podpisu w imieniu Dyrektora.
  5. Wypełniony i podpisany formularz należy zeskanować i przesłać drogą mailową na adres . W tytule maila należy wpisać: Odkryj Lublin.
  6. Na jednym formularzu można zgłosić tylko jedną klasę.
  7. Z racji ograniczonej oferty Organizator zastrzega sobie prawo do limitowania liczby zgłoszeń z jednej szkoły.
  8. Po zakwalifikowaniu klasy osoba wyznaczona przez placówkę do kontaktu zostanie skontaktowana bezpośrednio z przewodnikiem w celu ustalenia dokładnej daty i godziny spotkania.
  9. W ofercie bezpłatnych spacerów/lekcji muzealnych zostały zawarte koszty ewentualnych biletów wstępu do atrakcji zgłoszonych przez przewodników/Muzeum Narodowe w Lublinie.
  10. Oferta bezpłatnych spacerów/lekcji muzealnych nie obejmuje kosztów transportu w miejsce umówione z przewodnikiem/Muzeum.

Sylwetki Przewodników Inspiracji znajdują się na stronie internetowej Programu.

Kontakt:
Biuro Rozwoju Turystyki
Urząd Miasta Lublin
ul. Jezuicka 1-3
20-113 Lublin
telefon: +48 81 466 38 51
e-mail: przewodnik@lublin.eu

Do pobrania