W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Oferta dla szkół "Odkryj Lublin" w ramach ESM 2023

Oferta dla szkół "Odkryj Lublin" w ramach ESM 2023

„Odkryj Lublin – zainspiruj się historią naszego Miasta”

Cykl spacerów „Odkryj Lublin – zainspiruj się historią naszego Miasta” organizowany przez Biuro Rozwoju Turystyki w ramach obchodów Europejskiej Stolicy Młodzieży 2023 skierowany jest do szkół podstawowych i ponadpodstawowych działających na terenie Miasta Lublin. Spacery prowadzone będą przez wykwalifikowanych przewodników miejskich, uczestników programu miejskiego Przewodnik Inspiracji. Łącznie zaplanowano ok. 150 spacerów i lekcji muzealnych, które odbędą się w dwóch sezonach: wiosennym (marzec-czerwiec) i jesiennym (wrzesień-listopad).

UWAGA!!!
W związku z tym, że liczba przyjętych zgłoszeń przekracza liczbę zaplanowanych w tej edycji wydarzeń rekrutacja do programu zostaje zamknięta.

Informacje o zasadach rekrutacji:

 1. Rekrutacja do sezonu wiosennego trwa do 7 kwietnia 2023 r, decyduje kolejność zgłoszeń.
 2. Rekrutacja do sezonu jesiennego odbędzie się we wrześniu i zostanie poprzedzona ponowną (przypominającą) informacją mailową.
 3. Aby zgłosić klasę na spacer z przewodnikiem/lekcję muzealną, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy zamieszczony poniżej.
 4. Wypełniony formularz powinien zostać podpisany przez Dyrektora placówki lub osobę upoważnioną do podpisu w imieniu Dyrektora.
 5. Wypełniony i podpisany formularz należy zeskanować i przesłać drogą mailową na adres .
 6. Na jednym formularzu można zgłosić tylko jedną klasę.
 7. Z racji ograniczonej oferty Organizator zastrzega sobie prawo do limitowania liczby zgłoszeń z jednej szkoły do 3 zgłoszeń.
 8. Po zakwalifikowaniu klasy osoba wyznaczona przez placówkę do kontaktu zostanie skontaktowana bezpośrednio z przewodnikiem w celu ustalenia dokładnej daty i godziny spotkania.
 9. W ofercie bezpłatnych spacerów/lekcji muzealnych zostały zawarte koszty ewentualnych biletów wstępu do atrakcji zgłoszonych przez przewodników/Muzeum Narodowe w Lublinie.
 10. Oferta bezpłatnych spacerów/lekcji muzealnych nie obejmuje kosztów transportu w miejsce umówione z przewodnikiem/Muzeum.
 11. Istnieje możliwość przeprowadzenia spacerów z tłumaczeniem na polski język migowy (koszt pokrywa Organizator).

Sylwetki Przewodników Inspiracji znajdują się na stronie internetowej Programu.

Kontakt:
Biuro Rozwoju Turystyki
Urząd Miasta Lublin
ul. Jezuicka 1-3
20-113 Lublin
telefon: +48 81 466 38 54
e-mail: turystyka@lublin.eu

Do pobrania