W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Przewodnik Inspiracji

Zwiedzając miasto nie chcesz przegapić istotnych atrakcji turystycznych? Starasz się zobaczyć jak najwięcej w najkrótszym czasie? Sądzisz, że zwiedzanie z przewodnikiem jest nudne, ponieważ oprowadza tylko po najbardziej znanych i sztampowych miejscach?

Uczestnikami Programu Przewodnik Inspiracji są osoby, które uzyskały rekomendację Miasta Lublin w zakresie oprowadzania trasami turystycznymi zgłoszonymi do trójetapowego konkursu. Osoby wyróżnione specjalnym tytułem gwarantują profesjonalizm w przybliżaniu historii i dziedzictwa miasta, ale też zachęcają do odkrywania Lublina na nowo w oparciu o unikatowe oferty.

Najlepsze wskazówki i opowieści pochodzą od pasjonatów. Przewodnicy Inspiracji wskażą Ci miejsca, o których nie wiedziałeś. Opowiedzą Ci historie, których nie słyszałeś. Spacer z Przewodnikiem Inspiracji, to zwiedzanie miasta z całkiem nowej, unikalnej perspektywy. Pokażemy Ci więcej niż jesteś w stanie znaleźć w folderach i w Internecie!

Wejdź na www.przewodnik.lublin.eu, poznaj bogatą ofertę spacerów i zarezerwuj już dziś swój spacer pełen inspiracji.

Do pobrania

Urząd Miasta Lublin_wyniki kampanii .pdf
Urząd Miasta Lublin_wyniki kampanii do 08.08.2018-1.pdf