W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Sezon Lublin

Nabór Partnerów Akcji Promocyjnej Sezon Lublin 2023

Pierwszego maja ruszy kolejna edycja akcji promocyjnej Sezon Lublin, która potrwa do 31 października br. Sezon Lublin tak jak w roku poprzednim przyjmie formę akcji promocyjnej, polegającej na eksponowaniu stałej i sezonowej oferty Partnerów skierowanej zarówno do mieszkańców jaki i turystów odwiedzających miasto.

JAK ZOSTAĆ PARTNEREM PROGRAMU SEZON LUBLIN 2023

1. ZGŁOSZENIE

  • Zapoznaj się z Regulaminem Sezonu Lublin 2023 i treścią pliku Informacje dla Partnerów (m.in. o kryteriach, zobowiązaniach i świadczeniach).
  • Wypełnij Deklarację Udziału do 18 kwietnia 2023 roku, podając dane firmy, osobę do kontaktu z Organizatorem, opis usługi/produktu, które chcesz włączyć w ofertę akcji promocyjnej Sezon Lublin 2023 i opis prowadzonej działalności (2-3 zdania promujące działalność). Deklarację udziału należy podpisać odręcznie i przesłać mailowo (skanem) na adres lub dostarczyć osobiście do Biura Rozwoju Turystyki przy ul. Jezuickiej 1-3.

2. OCENA FORMALNA

Wybór Partnerów akcji promocyjnej zostanie ogłoszony najpóźniej 28 kwietnia 2023 roku za pośrednictwem strony internetowej Sezonu Lublin www.sezon.lublin.eu.

3. REALIZACJA AKCJI PROMOCYJNEJ 

Od 1 maja do 31 października 2023r.

4. DOKUMENTY DO POBRANIA

Do pobrania

5. PYTANIA I ODPOWIEDZI

Poprzednie edycje Sezonu Lublin