Serwis Lublin.eu używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.Zamknij

Drukuj stronę do PDF 40. Europejska Konwencja Żonglerska

Data rozpoczęcia 2017-07-22
Godzina rozpoczęcia 12:00
Data zakończenia 2017-07-30
Godzina zakończenia 15:00
Miejsce Park Ludowy, Plac Litewski
Organizator Fundacja Sztukmistrze
Kontakt 515 141 798

Po raz drugi święto artystów nowego cyrku odbędzie się w Lublinie. Przed nami m.in. parada i show otwierające, Noc Ognia, Gala Fireshow, spektakle namiotowe: żonglerskie, akrobatyczne czy pokazy latającego trapezu. W programie blisko 100 wydarzeń, z czego większość otwartych lub bezpłatnie dostępnych dla Lublinian.
Wydarzenia otwarte Europejskiej Konwencji Żonglerskiej 2017 realizowane są dzięki wsparciu Miasta Lublin w ramach jubileuszu 700-lecia nadania praw miejskich:

  • 23 lipca (niedziela) godz. 17.00 - Parada, Show otwierające oraz Noc Ognia

Barwna i roztańczona parada rozpocznie się na terenie Parku Ludowego i powędruje ulicami do centrum miasta. Zapraszamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu - kostiumy, własne rekwizyty czy instrumenty mile widziane! Paradę zwieńczy specjalny spektakl otwierający 40. Europejską Konwencję Żonglerską, który odbędzie się na Placu Litewskim. Wieczorem odbędzie się Noc Ognia, czyli program pokazów ogniowych, odbywających się równolegle na trzech scenach w przestrzeniach Śródmieścia.

  • 24 lipca (poniedziałek) godz.21.00 - Gala Fireshow

Na Placu Litewskim będzie można zobaczyć międzynarodową galę Fireshow, podczas której zaprezentowane zostaną najciekawsze pokazy tańca z ogniem, a całość dopełni oprawa pirotechniczno-multimedialna.

Szczegółowy program na stronie: ejc2017.org