Serwis Lublin.eu używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Wydarzenia

Czekamy na informacje o wydarzeniach związanych z turystyką w naszym mieście. Chętnie poinformujemy na naszej stronie o inicjatywach, atrakcyjnych projektach, spotkaniach i pomysłach, które mają miejsce w Lublinie.

Aby treści pojawiające się na naszych stronach były kompletne i aktualne zamieszczamy poniżej formularz w celu przesłania do nas materiałów. Wszelkie informacje do umieszczenia na stronie prosimy przysyłać na co najmniej 3 dni robocze przed wydarzeniem. Tyle czasu rezerwujemy sobie na wstawienie przysłanych do nas materiałów. Im wcześniej otrzymamy informację, tym szybciej pojawi się ona na portalu i w newsletterze. Nie gwarantujemy terminowego umieszczenia informacji nadesłanej na dzień lub dwa przed imprezą.

Kompletny materiał powinien zawierać:

  • opis wydarzenia, miejsce, datę, godzinę, cenę biletów (jeśli wstęp jest płatny). W przypadku wydarzeń powtarzalnych lub długoterminowych (np. cyklicznych spotkań, targów zdrowej żywności) prosimy o informację do kiedy trwają oraz w jakich godzinach są dostępne;
  • plakat, grafikę lub fotografię ilustrującą wydarzenie w formacie .jpg lub .png., najlepiej w rozmiarze, w którym wysokość liczy około 500px.

Kontakt:
Siedziba Referatu ds. turystyki
ul. Zana 38, pok. nr 514
20-609 Lublin
telefon: +48 81 466 3800
e-mail:


Wypełnij formularz wydarzenia:
 
 

Wydarzenia polecane

Zgłoś problem

X

Zauważyłeś niepoprawne działanie strony lub nieaktualne dane? Zgłoś to korzystając z poniższego formularza.

(wpisz wynik słownie)