W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

G20 Resto Bar

Nazwa własna: G20 Resto Bar
Adres www: www.g20.com.pl
Telefon: 81 524 11 02 wew. 200
Email:
Dzielnica: Stare Miasto
Rodzaj kuchni: polska
Ogródek: Tak
Menu dla dzieci: Nie

G20 Resto Bar to nowoczesna kuchnia polska podążająca za nowym nurtem w światowej gastronomii – bistronomią. Jest to idea łącząca wysokiej jakości potrawy wykonane z najlepszych, regionalnych produktów oraz przystępną cenę. Menu lokalu zostało skonstruowane w oparciu o wieloletnie doświadczenie Szefa Kuchni, znajdziemy w nim kuchnię polską, sezonową i atrakcyjnie urozmaicaną. Potrawy przygotowywane są w otwartej kuchni na oczach gości. Większość składników dań tworzona jest samodzielnie: domowy makaron, lody, wszelkie sosy i dodatki. 

G20 to trzy przenikające się poziomy:

  • Sala na parterze charakteryzuje się industrialnym wystrojem, luźną atmosferą i przyjaznym klimatem. Zaprasza na lunch, to tutaj można isę napić przsznej kawy lub spróbować licznych piw rzemieślniczych.
  • Sala restauracyjna na pierwszym piętrze z przyjemnością ugości osoby poszukujące wyjątkowej atmosfery na romantyczną kolację czy większe grupy osób na spotkanie biznesowe.
  • Cocktail Bar położony na poziomie -1 zaprasza na wieczorne spotkania.